O Mnie

O mnie. Gdzie spotkasz mnie?

Witaj!

W pierwszych słowach, dziękuję Tobie za to, że trafiłaś/eś tutaj by poznać mnie i więcej dowiedzieć się o mnie. Mam nadzieję że, będzie to ciekawa lektura dla Ciebie i dotrwasz do samego końca. Życzę miłej lektury…

a więc…

Nazywam się Jadwiga Połaska urodziłam się w Warszawie stolicy Polski.

Jestem zapracowanym marketingowcem. Mamą fantastycznej córki. Byłym finansistą i sportowcem. Wszechstronnie uzdolniona. Otaczająca się otwartymi i szczęśliwymi ludźmi, do których również należę.

jak byż szczęśliwym?

Nie wiem co to nuda. Lubię marketing, muzykę, taniec, pływanie, jazdę na rowerze oraz ciche sporty wodne/ kajaki, łodzie, żagle. Kocham kwiaty i ogrody.

o mnie

Spełniam swoje marzenia. … lecz nie zawsze tak było…

Jak praca w internecie zmieniła moje życie?

Jak praca w internecie stała się faktem?

Pracowałam w wielu firmach polskich i zagranicznych. Zajmowałam różne stanowiska z dyrektorskimi włącznie. Wiele lat poszukiwałam idealnego rozwiązania.

Zawsze zastanawiałam się czy moja praca jest odpowiednio wynagradzana? Czy proporcje wkładu pracy i rezultatu finansowego są w zgodzie z moją oceną? Z przykrością stwierdzam, że odpowiedz była negatywna.

Przepracowanie, brak czasu negatywnie odbijało się na rodzinie, moich pasjach i zainteresowaniach. … to była w pewnym sensie wegetacja. Byłam, nieszczęśliwa, wyczerpana i zaganiana… Cały swój czas poświęcałam na pracę, aby mieć wyniki. Miałam też zero czasu na wydawanie zarobionych w ten sposób pieniędzy.

Czułam się jak w potrzasku wszystko to powodowało coraz większą frustrację i doskonale zaczynałam rozumieć w tych okolicznościach pojęcie, że „pieniądze szczęścia nie dają”.

W końcu postanowiłam to zmienić tak, aby nie mieć szefów i stresu mieć czas dla rodziny na podróże poszerzanie zainteresowań w zakresie ogrodów i kwiatów. Ta decyzja dała mi wielką satysfakcję i poczucie że świat jest piękny i warto żyć. Choć na początku nie była to praca w internecie.

W 2005 roku rozpoczęłam swoją przygodę z Internetem. Aż praca w internecie przeistoczyła się w biznes. Mam więcej zadowolenia, jestem szczęśliwa poznaje nowych ludzi którzy podzielają moja wizje świata. Praca ta pozwoliła mi rozwinąć skrzydła. Teraz mogę dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i wiedzą.

O mnie - cel

Przez wiele lat zarządzania finansami, wiem jak ważne są cyferki, jak bardzo od nich zależy nasz byt i standard życia każdego z nas. Jak z małych kwot robią się duże, powodując, że szybciej osiągamy nasze cele i podwyższamy  swój standard życia. Jak wiele zależy od konsekwencji w działaniu i podejmowaniu ważnych życiowych decyzji.

W czasie moich przemian popełniałam wiele błędów.  Współpracowałam z wieloma firmami, w których praca pomimo satysfakcji finansowej, również nie była tym czym bym chciała. Kierując się zasadą „jeśli robisz coś dobrze, rób to jeszcze lepiej”, więc nadal dążyłam do doskonałości.

Zrób dziś to...

Pisząc tego bloga pragnę przekazać jak największą ilość informacji dotyczących tematu praca w internecie, żeby każdy kto chce pracować w internecie nie popełniał już tych błędów jakie ja popełniałam.

Dlatego nie będzie tu niczego, czego bym nie poleciła, dając jednocześnie GWARANCJĘ otrzymania ZYSKÓW  wprost proporcjonalnych do zaangażowania w biznes.

Praca w internecie to ZYSKI z DOCHODU PASYWNEGO, korzystanie z narzędzi internetowych, video oraz email marketingu.

Zapraszam do współpracy osoby, dla których praca w internecie, w zaciszu domowym będzie idealnym rozwiązaniem.

Od 2008 roku prowadziłam wiele zespołów, w  różnych projektach. Integrowałam grupę przyszłych e-marketerów i uczyłam jak budować biznes internetowy oraz staram się motywować ich do działania. Moi podopieczni osiągali liczne sukcesy, wielu z nich w kilka miesięcy osiągało wysokie dochody.

sukces

Aż w końcu …. na początku 2013 roku w trakcie towarzyskiego spotkania u znajomych, trafiłam na projekt, który od razu zawładnął moim sercem, i tak zostało po dziś dzień. Zostałam jego budowniczym, sponsorem i polecam go innym oraz ich firmom. Sprawdzony przeze mnie projekt w 100%, działa na całym świecie i to właśnie jemu poświęciłam tego bloga.

Tak więc myślę, że jak już tu trafiłeś to pozostaniesz w naszym gronie. Jeżeli jakiś artykuł Ci się spodoba to proszę skomentuj go i poleć dalej.

Jeżeli praca w internecie jest dla Ciebie i jesteś zainteresowany współpracą ze mną to NAPISZ do mnie lub jesteś zdecydowany zgłoś się do mnie KARIERA czeka na Ciebie.

powiedz TAK

100 procentowy SUKCES osiągniesz wraz ze mną  bardzo szybko.

Gratuluję podjętej decyzji. szybka decyzja

Chcesz wiedzić więcej o mnie?uśmiechaj się

Gdzie spotkasz mnie?spotkaj mnie w mediach

spotkaj mnie na:

CashBackWorld Card

CashbackWorld  gdzie robie zakupy z korzyścią, sprawdziłam działa w 100 %, dlatego polecam je Tobie. Odbierz bezpłatnie i korzystaj dożywotnio.

MyLyconet
buduję tu zespół, który umożliwi tysiącom ludzi na świecie, robić zakupy ponadbranżowo, z korzyścią zwrotu pieniędzy :
• https://www.mylyconet.com/ 

Twitterze
• https://twitter.com/JadwigaPolaska

Facebooku
Znajdziesz tu informacje o korzyściach z posiadania, ponadbranżowej karty Cashback World dla osób prywatnych oraz firm:

grupa zamknięta z informacjami o tanich zakupach gdzie? i jak?

Tylko dla uczestników programu CBW oraz Lyconet Marketers

grupa/  Zakupy-CashBack-Zakupy

kontakt facebook messager

strona poświęcona ludziom sukcesu, ktorych historie warto poznać, zapraszam

strona poświęcona motywacji
• https://www.facebook.com/jadwigapolaska.kluczem.do.sukcesu

 

Tu znajdziesz moje marzenia i pasje:
• https://www.facebook.com/jagody.kwiaty.i.ogrody

Strona o mnie.
• https://facebook.com/JADWIGAPOLASKA 

Znajdziesz tu informacje o korzyściach z posiadania, ponadbranżowej karty Cashback World dla osób prywatnych oraz firm,

You Tube
• https://www.youtube.com/channel/onlyone.card4ever
 https://www.youtube.com/channel/jadwigapolaska

blogspot
• https://onlyonecard4ever.blogspot.com/
• https://cashbackxl4you.blogspot.com/
• https://cashbackprogramlyo.blogspot.com/
• https://jadwigapolaska.blogspot.com/
• https://jadwiga-polaska.blogspot.com/

LinkedIn
• https://pl.linkedin.com/in/jadwigapolaska

GoldenLine
• https://www.goldenline.pl/jadwiga-polaska

Instagram
• https://www.instagram.com/jagoda_jadwigapolaska/

pinterest

 

Pinterest
• https://pl.pinterest.com/jadwigapolaska/

Naszej Klasie
• https://nk.pl/card/

 

 

 

  • eyetime / komunikator, gdzie będziesz mógł swobodnie komunikować się ze mną po odbiorze zaproszenia jako klient – uczestnik programu Cashback World lub jako współpracownik Lyconet Marketer w sprawie kariery.

https://www.eyetime.com/#eye-communication

 

 

 

 

WowApp /komunikator

masz marzenia?

Zapraszam też na moją stronę galerii:

Chcesz zobaczyć moją fotograficzą galerię? Zapraszam obejrzyj.

Chcesz porozmawiać? Zapraszam do rozmowy.

Jeśli zechcesz to poznasz mnie, z pewnością. Zapraszam poznajmy się.